HÆ?
Av Anna Fiske, 2010, Innbundet
Sendes fra oss i løpet av 1-3 arbeidsdager
Fri frakt på bestillinger over 399,-
HÆ? er laget med støtte fra "Leser søker bok". Meningen er at også unge og voksne med psykisk utviklingshemming skal ha glede av boka. Det er en gjettebok. Vi ser et lite utsnitt av en gjenstand eller et sted og skal gjette hva det er. Løsningen finner vi på neste side.
Det er blitt en flott, variert bok som alle kan ha glede av, både liten og stor. I tillegg til svarene er det morsomme kommentarer til bildene.
En flott og original blanding av tegning og foto.
– Per Ivar Henriksbø, Gudbrandsdølen Dagningen“Veldig morsomt laget. Dette er boka for da oppdagelsesreisende, for de nyfikne (...) Fiske blander tegninger og fotografier på en morsom og funksjonell måte. Gode og deilige illustrasjoner akkompagnert av kort og lettfattelig tekst. Utgivelsen er støttet av «Leser søker bok», og er tilrettelagt for barn som trenger ekstra støtte. Men kan fint leses med glede av alle andre.”
