Laster...
Du har ingen produkter i handlekurven
«... den beste romanen jeg har lest fra Japan. »«... kort og godt en sprø roman om konformitetspress, familieliv, arbeid og kjønn.»«... du vil sent glemme Muratas fortellerstemme, hun er et geni av få, og noe av det mest freidigste Japan har i sin skjønnlitterære sjanger.»Les mer– Simen Ingemundsen, Randaberg 24Jordboere, 2023
«... den beste romanen jeg har lest fra Japan. »
«... kort og godt en sprø roman om konformitetspress, familieliv, arbeid og kjønn.»
«... du vil sent glemme Muratas fortellerstemme, hun er et geni av få, og noe av det mest freidigste Japan har i sin skjønnlitterære sjanger.»
– Simen Ingemundsen, Randaberg 24
«(...) en bok som både morer og overrasker (...)»Les mer– Steinar Sivertsen, Stavanger AftenbladDøgnåpent, 2020
«(...) en bok som både morer og overrasker (...)»
– Steinar Sivertsen, Stavanger Aftenblad
««Døgnåpen» er morsom, ikke minst fordi Keiko vekker både empati og forundring. »«(...) en roman som riktig nok tar opp allmenngyldige temaer som arbeid, familie og normalitet, men som gjør det med en veldig japansk vri.»Les mer– Gerd Elin Stava, DagsavisenDøgnåpent, 2020
««Døgnåpen» er morsom, ikke minst fordi Keiko vekker både empati og forundring. »
«(...) en roman som riktig nok tar opp allmenngyldige temaer som arbeid, familie og normalitet, men som gjør det med en veldig japansk vri.»
– Gerd Elin Stava, Dagsavisen